Bladmuziek op John Steinbeck’s schoorsteenmantel?
Het trok gelijk mijn aandacht: groot formaat bladmuziek (daarop lijkt het in ieder geval) op de schoorsteenmantel van John Steinbeck. Wellicht weet iemand wat het zou kunnen zijn?
bron: Libraryland
Posted by Jeroen de Boer on aug 30, 2011 in Bibliotheek, Blogs, Muziek | 2 comments
Het trok gelijk mijn aandacht: groot formaat bladmuziek (daarop lijkt het in ieder geval) op de schoorsteenmantel van John Steinbeck. Wellicht weet iemand wat het zou kunnen zijn?
bron: Libraryland
Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.
Adviseur innovatie bij Fers, primair op het terrein van digitaal burgerschap. Projectleider digitaal burgerschap ROC Friese Poort. Werkt o.a. aan Open Bibliotheek Badges, Data Detox Kit, Platform Mediawijsheid Friesland, FryskLab. Op Eén Na Beste Bibliothecaris van Nederland 2015. Amateurwielrenner, drummer en muziekfanaat. TEDx-spreker.
Designed by Elegant Themes | Powered by WordPress
Lijkt me oud notenschrift. Gregoriaans, misschien? Ziet er wat middeleeuws uit…..
Het lijkt heel erg op een oud kerkboek met Gregoriaanse gezangen, bedoeld voor zo’n Gregoriaans mannenkoor. Maar het is niet helemaal duidelijk welke neumen het precies zijn, daarvoor vind ik de foto te onscherp.
Pieter